Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2020
04.12.2019
542
0

Провідний світовий управлінський консалтер CIVITTA зацікавився проектами розвитку Херсона

Провідний світовий управлінський консалтер CIVITTA зацікавився проектами розвитку Херсона

2 грудня в міській раді була проведена зустріч з Антанасом Спечкаускасом - партнером CIVITTA, яка є провідною компанією в сфері управлінського консалтингу в країнах Центральної і Східної Європи. 

Провідний світовий консалтер, який розробляв концепції та стратегії розвитку для таких проектів, як UNIT.City (перший в Україні інноваційний парк), Національний комплекс Експоцентр України (ВДНГ), Національний заповідник Хортиця – зацікавився проектами розвитку Херсона - повідомляють у прес-службі Херсонської міськради.

На зустрічі були присутні перший заступник та радники міського голови, директора міських комунальних підприємств та представники громадськості. Обговорювали такі проекти розвитку, як: розробка стратегії розвитку міста, стратегії сталого теплозабезпечення та сталої міської мобільності, транспортні, енергетичні, інфраструктурні рішення для розумних міст, управління відходами та проекти щодо громадської безпеки.

В результаті були визначені першочергові кроки для запровадження співпраці – від міської ради будуть підготовлені узагальнені пропозиції щодо пріоритетних інноваційних проектів розвитку міста.

Довідка. CIVITTA (CIVITTAInnopolisAdvisio) – альянс консалтингових компаній у Балтійських країнах зі штаб-квартирою в Естонії. За вісім років діяльності CIVITTA стала провідною компанією у сфері управлінського консалтингу в Центральній та Східній Європі, в якій працює понад 300 консультантів у 23 офісах 14 країн. Консультанти CIVITTA реалізували більше 10 000 проектів у 40 країнах Європи, Азії, та Америки.

CIVITTA консультує клієнтів приватного і державного сектору, допомагаємо їм кинути виклик власним галузям, ставати більш інноваційними, ефективними, і динамічними. Міжнародна штаб-квартира знаходиться в Тарту, Естонія. Інші офіси CIVITTA знаходяться в Естонії, Латвії, Литві, Фінляндії, Польщі, Україні, Румунії, Молдові, Росії, Білорусі, Сербії, Словаччині, Болгарії, Північній Македонії і офіс продажів у Великобританії.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину