Pik
Сьогодні, 21 Вересня 2019
31.10.2016
193
0

Протягом тижня прикордонники на території АР Крим заборонили в’їзд 33 громадянам

Протягом тижня прикордонники на території АР Крим заборонили в’їзд 33 громадянам

За минулий тиждень прикордонники Херсонського та Бердянського загонів фіксували повітряну розвідку вздовж адміністративної межі без її перетинання гелікоптерами окупанта у 3 випадках, а також в одному за допомогою аеростату.
Військовослужбовці Азово-Чорноморського регіонального управління за тиждень виявили 48 порушників з прикордонних питань, загальна сума адміністративних штрафів майже 8 тисяч гривень. Під час паспортного контролю відмовили у пропуску 53 особам. Виконали 149 доручень уповноважених державних органів. Проставили встановленим порядком заборону в'їзду 33-м громадянам, які порушили порядок в'їзду на тимчасово окуповану території АР Крим (прибули до ТОТ АР Крим через закриті пункти пропуску) та в подальшому намагались потрапити на материкову частину України через діючи КПВВ.
За результатами оглядової роботи прикордонники виявили 31 кг тютюну для кальяну (аеропорт «Запоріжжя»), підроблену відмітку у документі на транспортний засіб, а також підроблене доручення на право керування транспортним засобом.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину