Pik
Сьогодні, 16 Вересня 2019
17.05.2016
247
0

Протягом останнього року середня зарплата на ХДЗ «Паллада» зросла на 900 гривень

Протягом останнього року середня зарплата на ХДЗ «Паллада» зросла на 900 гривень

Цього року херсонський Державний завод «Паллада» святкує 80-річний ювілей з дня заснування.

Сьогодні трудовий колектив заводу - це 404 працівника.

Середня заробітна плата станом на 1 квітня 2016 року - 4,5 тисячі гривень, порівняно з 2015 роком вона зросла на 900 гривень.

Понад 90 доків, споруджених на заводі за його 80-річну історію, успішно працюють у різних державах - в Україні, Росії, Азербайджані, Японії, В'єтнамі, Південній Кореї, Фінляндії, Болгарії, Хорватії, Туреччині, Алжирі, Нігерії та інших країнах.

Постановою Кабміну у 2010 році ХДЗ «Паллада» включено до складу ДК «Укроборонпром».

Основна продукція "Паллади", 98 % якої орієнтовано на експорт, це плавучі композитні судноремонтні та спеціальні доки великої підйомної сили, плавучі залізобетонні понтони, інші плавучі споруди різного призначення.
Крім того завод успішно надає послуги портової діяльності.

У квітні 2014-го на ХДЗ «Паллада» створено новий підрозділ - проектно-конструкторське бюро «Паллада». В 2015 році в ініціативному порядку спеціалісти ПКБ розробили плавучі причали для базування суден та кораблів ВМС МО України.
В тому ж таки 2015 році підприємство спроектувало та виготовило 8 мобільних блокпостів, які після успішних випробувань поставили МВС України в Херсонській області.

Нині у планах підприємства випуск композитних залізобетонних плавучих доків для світових судоремонтних та суднобудівних підприємств, надання послуг портової діяльності, освоєння нових видів продукції в тому числі й для потреб Міноборони України, надання послуг у сфері проектування.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину