Pik
Сьогодні, 11 Июля 2020
11.09.2017
740
0

Протягом трьох днів херсонці зможуть виміряти артеріальний тиск та рівень цукру в крові

Протягом трьох днів херсонці зможуть виміряти артеріальний тиск та рівень цукру в крові

В амбулаторно-поліклінічних підрозділах клінічної лікарні ім. А. і О. Тропіних відбудеться акція, в ході якої кожен бажаючий зможе виміряти рівень артеріального тиску та провести експрес-діагностику цукру крові.

Про це повідомила у Фейсбуці Тетяна Кондакова, передає ПІК.

Акцію проводитимуть в рамках обласного місячника боротьби із серцево-судинними захворюваннями, присвяченого Всесвітньому дню серця, який відзначається 29 вересня.

Вимірювання рівня артеріального тиску, електрокардіографії і рівня цукру крові - буде здійснюватися в ході трьох днів акції:

13 вересня - поліклініка №3 (проспект Береговий, 3) - з 9.00 - до 13.00.

15 вересня - поліклініка №2 (проспект Будівельників, 20) - з 9.00 - до 13.00.

20 вересня - поліклініка №1 (вул. Комарова, 2) з 9.00 - до 13.00.

Учасники акції зможуть також пройти профілактичний огляд у свого лікуючого лікаря, отримати додаткову інформацію, поради щодо зміни способу життя, визначитися з подальшим лікуванням і дообстеженням, при необхідності проконсультуватися з кардіологом або ендокринологом.

Зазначається, що за інформацією ВООЗ, щороку серцево-судинні захворювання забирають життя 17,5 млн. людей, будучи основною причиною смертності в світі. В Україні від захворювань серця і кровоносних судин щорічно вмирають більше 400 тисяч чоловік, що складає більше 65% в структурі смертності.

Проте, 80% передчасних інфарктів і інсультів може бути припинено, але для цього необхідно вести здоровий спосіб життя та вчасно звертатися до лікаря.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину