Pik
Сьогодні, 27 Февраля 2021
24.12.2020
287
0

Протягом року на Херсонщині приватизовано 14 об’єктів держвласності

Протягом року на Херсонщині приватизовано 14 об’єктів держвласності

Питання стимулювання інвестицій та підвищення ефективності управління держмайном у Херсонській області розглянули на засіданні колегії облдержадміністрації. 

Про це повідомляє пресслужба Херсонської ОДА.

Начальниця регіонального відділення Фонду держмайна в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі Галина Теслюк розповіла, що на Херсонщині визначено 30 об’єктів, які підлягають приватизації, з них 14  - приватизовано цьогоріч. 

Крім цього, за її словами, протягом січня - листопада цього року від приватизації об’єктів на Херсонщині держбюджет отримав 9 млн грн, для порівняння у 2019 році від продажу 22 об’єктів бюджет поповнився на 2,14 млн грн. 

Регіональним відділенням Фонду держмайна Херсонської області впродовж 2018 - 2020 років перевірено 5932 об’єкти державної власності. У ході перевірки встановлено, що 377 об’єктів не використовуються. 

“Це потенційні для інвестицій об’єкти нерухомості або виробництва, що потребують ефективних власників, спроможних перетворити їх на продуктивні активи. Статистичні дані свідчать, що на кожну витрачену інвестором гривню при купівлі майна він додатково вкладе 5 – 6 грн у модернізацію, створить додану вартість, нові високотехнологічні робочі місця та сплачуватиме державі податки з прибутків”, - зазначила Галина Теслюк.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину