Pik
Сьогодні, 05 Июля 2020
23.07.2019
516
0

Протягом 6 місяців прикордонники виявили більше тисячі адміністративних правопорушень

Протягом 6 місяців прикордонники виявили більше тисячі адміністративних правопорушень

Прикордонники Азово-Чорноморського регіонального управління продовжують заходи по виявленню порушників з прикордонних питань.Про це ПІК поаідомили у прес-службі Азово-Черноморського регіонального управління держприкордонслужби.

Так, протягом першого півріччя 2019 року військовослужбовці Азово-Чорноморського регіонального управління, зокрема на ділянках відповідальності Херсонського та Бердянського прикордонних загонів, виявили більше тисячі адміністративних правопорушень, за якими накладено штрафів на суму понад 700 тисяч гривень.

В контрольних пунктах в’їзду-виїзду на адмінмежі правоохоронці притягнули до відповідальності більше ніж півтори сотні осіб, які порушили порядок в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї.

Найбільшу кількість, а це майже 700 протоколів, прикордонники склали за порушення прикордонного режиму (ст. 202 КУпАП), як правило, це пов’язано з використанням плавзасобів.

Іноземці протягом звітного періоду притягались до відповідальності загалом у 129 випадках. Більше 100 з них - за порушення правил перебування в Україні (ст. 203 КУпАП), з яких 45 іноземцям, за ухилення від сплати адмінштрафів, забороно в’їзд терміном на три роки.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину