Pik
Сьогодні, 17 Вересня 2019
27.09.2018
377
0

Просуваючи продукцію в Європу, ми зберігаємо робочі місця в Україні – Путілов

Просуваючи продукцію в Європу, ми зберігаємо робочі місця в Україні – Путілов

Представникам українського бізнесу треба перейти до активної фази просування своєї продукції та послуг у Європі. Інколи треба вести навіть агресивну політику, доносити про свої здобутки та можливості через участь у міжнародних виставках, конференціях, виробникам треба ставати лобістами власних інтересів. Це призведе до збереження існуючих робочих місць та створення нових. У цьому впевнений голова правління Механічного заводу Андрій Путілов, передає ПІК.

Наразі Путілов очолює делегацію заводу на спеціалізованій металургійній виставці у польському місті Кельце.

«Позиція «все пропало, бо робочі руки та кращі уми виїжджають з країни» не сприяє розвитку економіки, - впевнений Андрій Путілов. – Такі ж процеси відбувалися у багатьох країнах Східної Європи, у тому числі у Польщі, яку зараз не впізнати у порівнянні з ситуацією 1990-х років. Нам тоді розповідали про шокову терапію, про реформи у цій країні, а ми дивилися та вважали, що це шлях не для нас, що нам потрібні більш зважені та поступові реформи. І до чого це призвело? Україна втратила темпи розвитку економіки, хоча стартові позиції у нас з країнами Східної Європи були схожі».

Путілов впевнений, що Україні треба терміново переходити від реформ в соціальній сфері до реформ економічних.

«Тільки реформи в реальному секторі економіки нададуть можливість перетворити Україну на державу зі стабільною економікою. В цьому процесі важливі синхронні кроки бізнесу, виробництва та влади. Тоді буде й робота, й ріст ВВП, й інтеграція в європейську спільноту на рівних засадах», - вважає Андрій Путілов.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину