Pik
Сьогодні, 04 Июля 2020
24.06.2019
1545
0

Пропозиція руки й серця на присязі у Херсоні

Пропозиція руки й серця на присязі у Херсоні

На набережній у парку Слави урочисто склали присягу херсонські нацгвардійці, повідомляє "Новий день". Офіційна подія була б цілком тривіальною, якби не один зворушливий момент, який змусив просльозитися навіть бувалих офіцерів. Просто під час  церемонії один із новобранців, Денис Баранюк, зробив пропозицію руки і серця своїй дівчині. Сама обраниця аж зашарілася, у коханні, отак привселюдно, освідчуються лише обраним.

Всього на вірність українському народові у суботу присягли 69 нацгвардійців, з яких 62 – строковики, а семеро служитимуть за контрактом. Привітати новобранців з важливою подією у житті прийшли їхні родичі та знайомі. Цікаво, що серед тих, хто склав присягу, є й дівчата. В українській армії обмежень немає – рідну землю захищати може кожен бажаючий. Служитимуть новобранці у підрозділі зі славною історією – військовій частині 3056.

«Скріпивши присягу власним підписом, Ви візьмете на себе особисту відповідальність за захист нашої Батьківщини, за безпеку народу, за його світлий завтрашній день. Сподіваюся та висловлюю впевненість в тому, що у вашому обличчі війська Національної гвардії України придбали продовжувачів своїх кращих бойових традицій», — з такими словами до новобранців звернувся командир в/ч 3056 Національної Гвардії України, підполковник Вадим Матвєєв.

Військові, неконтрактники, служитимуть на мирній території. Згідно з президентським указом,  строковиків заборонено відправляти у зону ООС. Як запевнив командир в/ч 3056 Вадим Матвєєв, новобранці охоронятимуть громадський порядок у Херсоні та області, а за необхідності – в інших регіонах. Також їх залучатимуть до конвоювання засуджених, охорони судових процесів та самих судів.

Марина САВЧЕНКО

Фото прес-служби в/ч 3056 Національної гвардії України

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину