Pik
Сьогодні, 23 Июля 2019
24.06.2019
983
0

Пропозиція руки й серця на присязі у Херсоні

Пропозиція руки й серця на присязі у Херсоні

На набережній у парку Слави урочисто склали присягу херсонські нацгвардійці, повідомляє "Новий день". Офіційна подія була б цілком тривіальною, якби не один зворушливий момент, який змусив просльозитися навіть бувалих офіцерів. Просто під час  церемонії один із новобранців, Денис Баранюк, зробив пропозицію руки і серця своїй дівчині. Сама обраниця аж зашарілася, у коханні, отак привселюдно, освідчуються лише обраним.

Всього на вірність українському народові у суботу присягли 69 нацгвардійців, з яких 62 – строковики, а семеро служитимуть за контрактом. Привітати новобранців з важливою подією у житті прийшли їхні родичі та знайомі. Цікаво, що серед тих, хто склав присягу, є й дівчата. В українській армії обмежень немає – рідну землю захищати може кожен бажаючий. Служитимуть новобранці у підрозділі зі славною історією – військовій частині 3056.

«Скріпивши присягу власним підписом, Ви візьмете на себе особисту відповідальність за захист нашої Батьківщини, за безпеку народу, за його світлий завтрашній день. Сподіваюся та висловлюю впевненість в тому, що у вашому обличчі війська Національної гвардії України придбали продовжувачів своїх кращих бойових традицій», — з такими словами до новобранців звернувся командир в/ч 3056 Національної Гвардії України, підполковник Вадим Матвєєв.

Військові, неконтрактники, служитимуть на мирній території. Згідно з президентським указом,  строковиків заборонено відправляти у зону ООС. Як запевнив командир в/ч 3056 Вадим Матвєєв, новобранці охоронятимуть громадський порядок у Херсоні та області, а за необхідності – в інших регіонах. Також їх залучатимуть до конвоювання засуджених, охорони судових процесів та самих судів.

Марина САВЧЕНКО

Фото прес-служби в/ч 3056 Національної гвардії України

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину