Pik
Сьогодні, 01 Березня 2021
28.01.2021
238
0

ПРООН та Уряд Великої Британії об’єднують зусилля, щоб підтримати місцеві громади Херсонщині

ПРООН та Уряд Великої Британії об’єднують зусилля, щоб підтримати місцеві громади Херсонщині

Новий проєкт націлений на покращення доступу до якісних адміністративних, медичних та освітніх послуг для населення, особливо для вразливих груп, що сприятиме посиленню довіри населення до влади.

Про це повідомляє пресслужба Херсонської ОДА.

Київ, ХХ січня 2021 р. – Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні та Уряд Великої Британії об’єднали зусилля з метою реалізації нового проєкту, що сприятиме підвищенню стійкості громад Херсонської області, допомагаючи їм впоратися з численними викликами часу та посилити довіру між громадянами та органами державної влади. Зокрема, проєкт «Посилення стійкості громад в Херсонській області» покликаний покращити доступ до публічних послуг для вразливих груп населення, а також побудувати ефективну комунікацію між надавачами таких послуг та населенням.

Постійна представниця ПРООН в Україні Дафіна Ґерчева зазначила, що партнерство сприятиме доступу до отримання важливих адміністративних послуг.

«У тісній співпраці з Херсонською обласною державно адміністрацією та Урядом Британії, ПРООН працюватиме, щоб забезпечити потреби громад, – сказала пані Ґерчева. –  Минулого року, ПРООН та інші організації ООН здійснили аналіз соціально-економічних потреб, пов’язаних із пандемією COVID-19. Для подолання цих викликів ми починаємо рішучі та невідкладні дії разом із нашими стратегічними партнерами».

«Ми також прагнемо посилити спроможність місцевих органів влади надавати послуги населенню на гідному рівні з урахуванням гендерно-чутливих аспектів», – додала вона.

Новий проєкт сприятиме соціально-економічному розвитку як в цілому, так і в контексті протидії наслідкам пандемії COVID-19. Щонайменше двадцять територіальних громад Херсонської області отримають допомогу від проєкту.

Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні пані Мелінда Сіммонс зазначила: «Що робить громаду стійкою? Відповідь проста: довіра. Це не тільки довіра всередині громади, а ще й довіра до влади. Можливість постійного доступу до якісних державних послуг підвищує довіру до державних установ на місцевому, регіональному та національному рівнях. Саме тому ми працюємо на рівні громад, охоплюючи вразливі верстви населення навіть у найвіддаленіших куточках».

«Крім того, ми зосереджуємось на розвитку спроможності місцевої влади надавати послуги населенню та ефективно спілкуватися з громадянами, що особливо важливо для новообраних лідерів громад», – додала пані Посол.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину