Pik
Сьогодні, 12 серпень 2020
11.04.2019
1715
0

“Променад-Плаза”: замість променаду буде парковка?

“Променад-Плаза”: замість променаду буде парковка?

Для жителів Таврійського мікрорайону Херсона площа усередені ТРЦ “Променад-Плаза” є чи не єдиним місцем, де приємно гуляти з дітьми, пити каву та спілкуватись. Але все може змінитися найближчим часом, передає ПІК.

Користувач соцмережі Фейсбук Андрій Мацюк виклав фотографії того, що сьогодні відбувається на території “Променад-Плази”. Виявилося, що там, де завжди гуляли люди, зараз наносять розмітку під майбутню парковку. Вона займе фактично усю площу, люди зможуть ходити лише повз крамниці та кав’ярні. Херсонці припускають, що парковка потрібна для нового супермаркету АТБ, який відкривається на території ТРЦ “Променад-Плаза”.

парковка

парковка 2

Кореспондент ПІК попросив прокоментувати ситуацію з парковкою на “Променад-Плазі” першого заступника міського голови Херсона Ігоря Козакова. Він сказав, що про це нічого не чув, адже земельні питання – це компетенція депутатів міськради. Він порадив звернутися до міськради з офіційним запитом. Тоді керівник департаменту земельних відносин, або архітектор разом з керівником Суворовської районної у місти ради виїдуть на місце і розберуться з цією локальною проблемою.

Довідка з Вікіпедії:

Променад (від фр. promenade — йти пішки) — пішоходна прогулянка або спеціальна зона для пішоходних прогулянок містом.

Слово вживається у декількох значеннях:

  • Спеціально обладнана зона для пішоходних прогулянок, розваги та відпочінку у великих містах або курортних населених пунктах. Часто так називають пішоходну зону або набережну з ресторанами та інше.  
  • Як синонім слова прогулянка, на манір прози XIX століття, коли французька була загальновживаною серед аристократії Європи та Російської імперії.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину