Pik
Сьогодні, 20 серпень 2019

Прокуратура Херсонщины призвала не поддаваться на провокации сепаратистов

Прокуратура Херсонщины призвала не поддаваться на провокации сепаратистов

Исполняющий обязанности прокурора Херсонской области Андрей Терно обратился к жителям края не поддаваться на провокации сепаратистов, пытающихся дестабилизировать ситуацию в стране. Об этом сообщили в пресс-службе прокуратуры Херсонской области.

“Останнім часом в Україні відбуваються перетворення у всіх сферах суспільного життя, закладаються основи для економічного зростання, політичного і гуманітарного розвитку на сучасних засадах. В той же час представники радикальних угрупувань намагаються дестабілізувати ситуацію в країні, закликаючи до сепаратизму. Подібні лозунги несуть загрозу для єдності нашої держави, її територіальної цінності, принципу непорушності кордонів, а також можуть послугувати джерелом міжнаціональних конфліктів.

Наголошую, що будь-які заклики до порушення територіального суверенітету України є державними злочинами, і прокуратура області буде принципово та жорстко реагувати на прояви сепаратизму в регіоні.

Відповідно до ст.110 Кримінального кодексу України, посягання на територіальну цілісність і недоторканність України тягне за собою кримінальну відповідальність у вигляді позбавленням волі на строк до дванадцяти років.

На теперішній час завдяки спільним зусиллям органів державної влади, прикордонної служби, внутрішніх справ, Служби безпеки та збройних сил України ситуація в регіоні є стабільною.

Я запевняю мешканців Херсонської області, що робота органів прокуратури всіх рівнів спрямована виключно на дотримання законності.

Херсонці протягом всього періоду проведення акцій на Площі Свободи проявляли притаманну їм врівноваженість та притримувалися мирного шляху відстоювання своєї позиції.

Як виконуючий обов’язки прокурора Херсонської області, я закликаю вас не піддаватися провокаціям та ні в якому разі не порушувати Закон”, – говорится в обращении и.о. прокурора Херсонской области.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину