Pik
Сьогодні, 18 Вересня 2019
09.08.2016
134
0

Прокуратура Херсонщини звертається до судів щодо повернення громадам рекреаційних земель

Прокуратура Херсонщини звертається до судів щодо повернення громадам рекреаційних земель

Прокуратура Херсонської області тримає на контролі питання правомірності забудови та іншого використання прибережних захисних смуг навколо водних об'єктів.

Так встановлено, що в передмісті Херсона селищі Антонівка товариство з обмеженою відповідальністю незаконно використовує земельну ділянку рекреаційного призначення площею 2,7 га, договір на право користування припинено ще в 2014 році.
На цій ділянці самовільно було збудовано причал з переробки та перевезення вантажів, на який у 2010 році незаконно зареєстровано право власності, повідомляє у Фейсбуці прокурор області Віталій Тригубенко.

Щоб повернути Антонівській громаді земельну ділянку, вартість якої становить 3,5 млн. гривень, та скасувати незаконне право власності на причал, прокуратура області звернулась із позовом до господарського суду Херсонської області.

Крім того виявленні грубі порушення законодавства при відведені у власність земель рекреаційного призначення в Генічеському районі, пише Віталій Тригубенко.

Зокрема, встановлено, що в 2012 році розпорядженнями Херсонської облдержадміністрації, без проведення державної експертизи землевпорядної документації на території Стрілковської сільради зі складу земель запасу відведено у власність для індивідуального дачного будівництва 13,4 га землі.

Прокуратура області підготовила та направила на розгляд Генічеського суду позов щодо скасування права власності на зазначені земельні ділянки.

 

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину