Pik
Сьогодні, 28 Ноября 2020
26.03.2020
678
0

Прокуратура вимагає вжити заходи із запобігання поширення коронавірусу у місцях несвободи

Прокуратура вимагає вжити заходи із запобігання поширення коронавірусу у місцях несвободи

Прокуратурою Херсонської області постійно приділяється увага стану виконання вимог законодавства щодо забезпечення конституційних прав громадян у місцях несвободи.

Ураховуючи, що в ізольованому середовищі наявний ризик спалаху вірусних захворювань, стрімке поширення і розповсюдження коронавірусної інфекції (COVID-19), прокуратурою проведено перевірки стану забезпечення своєчасного і повного проведення профілактичних і протиепідемічних заходів у місцях несвободи, за результатами яких виявлено низку порушень дотримання карантинного режиму.

Зокрема з’ясовано, що в таких установах мають місце випадки пропуску осіб, що контактують з в’язнями, без індивідуальних засобів захисту. Не забезпечено своєчасне і повне проведення профілактичних і протиепідемічних заходів.

Крім того, не вживаються дієві заходи щодо додаткового забезпечення дезінфікуючими засобами, медичними масками та спецодягом.

За результатами перевірок керівникам установ надано вказівки. Наголошено на безумовному забезпеченні превентивних заходів із запобігання поширенню вірусу серед в’язнів, персоналу та відвідувачів цих установ.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину