Pik
Сьогодні, 28 Травня 2020
13.02.2020
590
0

Прокуратура виявила низку порушень в установах виконання покарань

Прокуратура виявила низку порушень в установах виконання покарань

Проведеними органами прокуратури області перевірками встановлено низку порушень законодавства при використанні землі та державного майна.

Виявлені порушення вкрай негативно впливають на стан матеріально-побутового забезпечення та умови тримання в’язнів.

Зокрема, з 2014 року не вирішується питання щодо забезпечення конституційних прав в’язнів у Херсонському слідчому ізоляторі, які тримаються в аварійному режимному корпусі, що створює небезпеку для їх життя і здоров’я. Передбачені на вказані цілі у Державному бюджеті України на 2019 рік кошти у сумі 80 млн грн так і не надійшли, хоча на виготовлення проектно-кошторисної документації вже витрачено майже 2 млн грн.

Водночас встановлено, що для деяких посадовців державних установ, підпорядкованих Міністерству юстиції України, першочергове значення має фінансування проектів, пов’язаних із будівництвом об’єктів, нагальна потреба в яких надалі зникає.

Так, на ремонт очисних споруд та добудову лікувального корпусу однієї з установ виконання покарань області, в якій утримується чверть засуджених від ліміту наповнюваності, виділено понад 75 млн грн, з яких на виготовлення проектно-кошторисної документації витрачено близько 1 млн грн, а на будівництво – 24 млн грн. Однак, роботи на які виділено кошти в повному обсязі не виконано, а тендерним комітетом прийнято рішення про відміну торгів у зв’язку з відсутністю подальшої потреби, попри визначення переможця тендеру. В наслідок таких дій, ймовірний обсяг завданих збитків державі сягає понад 7 млн грн.

За результатами перевірок зареєстровано два кримінальних провадження за фактами службової недбалості, а до Міністерства юстиції України через Офіс Генерального прокурора направлено листа про вжиття заходів спрямованих на недопущення виявлених порушень - повідомляє прес-служба прокуратури Херсонської області.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину