Pik
Сьогодні, 18 Січня 2021
27.07.2019
851
0

Прокуратура побачила нецільове використання коштів у «папередніков» після візиту Зеленського на Чогар

Прокуратура побачила нецільове використання коштів у «папередніков» після візиту Зеленського на Чогар

Прокуратура  АР Криму, згідно заяв прокурора Гюндуза Мамедова розслідує кримінальні впровадження по двом фактам зловживань чиновників під час «обустройства» КПВВ «Чонгар» та «Каланчак». Про це повідомляє ПІК.

«Наобустроювали» чиновники  міністерства інфраструктури та ДП «Укринтеравтосервис»  цільовими народними коштами  «на ліво»,  що призвели до розтрат державних грошей  на карну справу.
Крім того,  виділяли землі під сервісні центри КПВВ для кримчан таким чином, що продовжувати вимивати деркошти собі в карман. Тому карна справа друга  з приводу цього питання, а це вже 100% причетність місцевих регіональних чиновників.
 

Дивно інше. Всі факти про те, що відбувалося на цих об’єктах відомі були і громадськості, яка безліч звернень писала в усі структури, і прокуратурі всіх рівнів,  але не реагували силовики  ніяк.
Тільки Президент В.Зеленський з’явився на КПП та ще й з новим губернатором – карні справи пішли у публічні звіти прокуратури.
втирати очі навчилися в Україні на всіх рівнях, бо заяв, обіцянок в публічній площині занад-то, а жоден корупціонер-казнокрад не сидить. Тому що і в цьому випадку буде – подивимось,

    Нагадаємо,  ці КПВВ стали над завданням для Юрія Гусєва, якого Президент зобов’язав до нового року  побудувати  разом з  сервісними  центрами  здати під ключ людям, що потерпають від окупації Криму та вимушені перетинати саме дані КПВВ, щоб побачитися з родичами. Але справа в тім, що те ж саме міністерство, яке вже фігурант у карній справі про «не цільове призначення коштів» Президентові України  та новопризначеному губернатору звітувало, що коштів не вистачає на сервісні центри! Бо загальна потреба 170 млн. грн.! а є на даний проект лише 99 млн грн.! Заявив чиновник міністерства інфраструктури Юрій Лавренюк (заст. Міністра) Тому Президент ще й наголосив, кошти знайдуть у інвесторів…

Думаю, що за яку тему зараз не візьметься будь-який новий керманич кожного регіону – там «пахне» карними справами з приводу  розкрадання бюджетних коштів, але питання:
яка влада прийшла в крісла чиновників? Та що амбітно покарає казнокрадів і вибудує нові прозорі і чесні правила будування економіки Держави? Чи одні «схемщики»  замінять інших, нові «смотрящіє» замінять попередніх, а гасла та заяви залишаться на тому ж рівні – пустих заяв та намірів. Побачимо.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину