Pik
Сьогодні, 16 Июля 2018
21.12.2017
776
0

Прокуратура нагородила за креатив

Прокуратура нагородила за креатив

За креативні ідеї щодо удосконалення діяльності прокуратури, студентів у Херсонській області нагороджували  дипломами, передає ПІК з посиланням на обласну прокуратуру.

У прокуратурі Херсонської області за участю прокурора області Віталія Тригубенка, його заступника Юрія Ясеницького, заступника голови обласної державної адміністрації Андрія Болоня відбулося вручення дипломів переможцям обласного етапу конкурсу творчих робіт на тему прокурорсько-слідчої діяльності, що проходив серед студентів, які навчаються за спеціальністю 081 «Право» на всіх рівнях вищої освіти в Херсонській області.

Спілкуючись із учасниками зустрічі, прокурор області Віталій Тригубенко, що «роботи переможців відрізняються своєю актуальністю та новизною, а також містять креативні пропозиції, які можливо використати у прокурорській практиці».

Довідково: Конкурс організований Генеральною прокуратурою України спільно із Міністерством освіти і науки України, з метою поглиблення співпраці та комунікації між відомствами та у подальшому буде проводитися щорічно. Цього року в конкурсі взяли участь 15 робіт студентів Херсонського державного університету, Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ та Новокаховського аграрного коледжу Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину