Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2020
21.10.2019
556
0

Пройшли навчання бійців спецпідрозділу «КОРД»

Пройшли навчання бійців спецпідрозділу «КОРД»

 

На сучасному поліцейському стрілецькому полігоні пройшли дводенні комплексні заняття бійців управління «КОРД» ГУНП в Херсонській області,- передає ПІК.

Нагадаємо, що серед основних завдань КОРДівців  – затримання злочинців, злочинних угруповань, звільнення заручників та проведення інших надскладних та надважливих операцій. Про мету проведення цих навчань розповів начальник управління «КОРД» поліції Херсонщини Віталій Горбунов.  

  • Етапи навчання ми спланували та прорахували до дрібниць. Упродовж двох днів ми перевіряли рівень бойової підготовки штурмових груп  управління, вони відпрацьовували навики ефективних дій у різних умовах та миттєвого реагування на будь-які надзвичайні ситуації, а також підвели підсумки роботи за 2019 навчальний рік, - зазначив Віталій Горбунов. – Бійці відпрацювали індивідуальні вправи з вогневої підготовки, стрільбу у складі групи та з використанням бронетехніки.
  • Також штурмові групи виконували різноманітні умовно бойові завдання: організація та планування спеціальної поліцейської операції, штурм приміщення у темну пору доби з використанням ліхтарів, звільнення заручників, пошук пораненого бійця по наявним координатам та його евакуація, надання домедичної допомоги тощо. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину