Pik
Сьогодні, 06 Червеня 2020
16.09.2016
206
0

Програмою щодо запровадження обласних стипендій передбачено виплати одноразових винагород переможцям Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор

Програмою щодо запровадження обласних стипендій передбачено виплати одноразових винагород переможцям Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор

14 вересня про це під час прямого ефіру на телеканалі «Скіфія» повідомив начальник управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Юрій Семченко.

«Згідно з програмою щодо запровадження обласних стипендій, за кожну золоту медаль на Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських іграх передбачено виплату одноразової стипендії у розмірі до 100 тис. гривень. На Паралімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро херсонська спортсменка Єлизавета Мерешко в плаванні, на сьогодні, завоювала три золотих і одну бронзову нагороди.

Який розмір грошової винагороди передбачається для Лізи ви можете самі порахувати», - зазначив Юрій Семченко та зауважив, що гроші для спортсменів не є головною мотивацією. Такий вид фінансового стимулювання більше є визнанням їх досягнень та своєрідною подякою за титанічну, самовіддану працю.

Також Юрій Семченко прокоментував пропозицію Херсонського відділення Національного Олімпійського комітету стосовно будівництва муніципального плавального басейну імені Є.Мерешко: «Я цілком підтримую пропозицію будівництва басейну, адже це необхідно і важливо для міста та області. Створення сучасних, комфортних умов для занять наших мешканців плаванням є давно актуальним питанням.

Ліза це феномен: не маючи у м.Херсоні над комфортних і сприятливих умов для тренувального процесу, вона входить до числа елітних спортсменів світового рівня. Такого успіху можна досягти завдяки підвищеній працездатності, великій внутрішній мотивації і, звичайно, таланту тренера».

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину