Pik
Сьогодні, 18 Вересня 2019
27.02.2019
406
0

Програми кандидатів у Президенти України «відірвані» від самих кандидатів

Програми кандидатів у Президенти України «відірвані» від самих кандидатів

Експерти вважають, що програми кандидатів у Президенти України відірвані від самих кандидатів.

Про це йшла мова у Херсоні під час прес-конференції на тему «Виборча кампанія-2019 на Херсонщині: тенденції та порушення», яку провели представники Громадянської мережі Опора в Херсонській області, передає ПІК.

«Змістовної складової доволі мало, це переважно декларації…Десь з 6-ї програми ти втрачаєш розуміння суб’єктності…Офіційної програми кандидата ми не змогли знайти в жодному з наметів цих кандидатів під час спостережень», - каже Максим Єлігулашвілі - координатор довготермінового спостереження Громадянської мережі ОПОРА в Херсонській області, який прочитав програми всіх 44 кандидатів у Президенти України.

В Опорі  проаналізували – які слова найчастіше використовуються у програмах кандидатів. Виявилось, це такі слова як «Україна», «будуть», «буде», «бути», «всіх», «держави»,  «влади», розвиток», «громадян», «системи», «забезпечення».

За словами Максима Єлігулашвілі, наприклад,  кандидат, який є правим популістом має «лівацьку» програму. Меседжі, які декларуються на виборах, доволі часто,  є популістичними, без реальних відповідей на виклики, які турбують суспільство, зазначив він.

«Програми дуже відірвані від кандидатів», - відзначив В’ячеслав Гусаков, громадський омбудсмен із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА в Херсонській області.

«Навіть у кандидатів обізнаних, відомих, за їх програмою немає особистості. Якщо взяти наосліп ці програми і читати, визначаючи – чия це, не вгадаєш. Так, Максим (Єлігулашвілі - ред.)  влучно сказав – тексти про добро. Президентські вибори – це вибори особистості, а програми - їх пишуть штаби», - сказав В’ячеслав Гусаков.

 Як раніше передавав ПІК, Херсонщина не цікава для великої політики.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину