Pik
Сьогодні, 21 Січня 2021
10.10.2019
870
0

Програма «Розвиток людського капіталу» має перші успіхи

Програма «Розвиток людського капіталу» має перші успіхи

Як повідомляє ХОДА, вже є перші успіхи реалізації обласної програми «Розвиток людського капіталу». Завдяки її реалізації буде заповнено нестачу кадрів на Херсонщині. Ця Програма є унікальною в Україні, нею передбачено створення умов для розвитку та накопичення людського капіталу, здобуття безкоштовної доступної вищої освіти, що здатна забезпечити підготовку кадрів саме для сільської місцевості. Передає ПІК.

На сьогодні за гостродефіцитними спеціальностями навчається 258 осіб, з них 77 випускників шкіл та 181 воїн АТО. Перший випускник, який навчався за цією програмою, вже працює на селі вчителем хімії в Улянівській загальноосвітній школі Скадовського району.

«Які б дороги, мости, інфраструктуру ми не будували, без людей це не має сенсу. І в цьому питанні ми маємо спиратись на потреби людей. Ми маємо розвивати програму людський капітал і на рівні дошкільної освіти, і на рівні шкіл, і тим паче на рівні закладів вищої освіти», - наголосив Юрій Гусєв.

На заході було зазначено, що освітня та наукова галузі мають перетворитися на важіль соціальної рівності та згуртованості, економічного розвитку і конкурентоспроможності, як на Херсонщині, так і в України.

Також Юрій Гусєв запропонував 21 жовтня провести окрему спеціалізовану селекторну нараду з директорами вишів та головами ОТГ для того, щоб виробити єдину стратегію розвитку освітньої системи Херсонщини.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину