Pik
Сьогодні, 21 Січня 2021
13.06.2017
359
0

Прогнози бджолярів на Херсонщині невтішні

У червні місяці підходять терміни перших зборів меду у бджолярів в цьому сезоні. Прогнози бджолярів стосовно об'ємів зборів солодкого продукту невтішні, повідомляє ПІК з посилання на сайт новин Іванівського району «Степ Ньюз».
Як розповідають деякі бджолярі, перші викачки меду показали врожайність на рівні приблизно 7-8 кг меду з вулика на 24 рамки. Таку інформацію  підтвердив член товариства бджолярів в Іванівському районі - Олексій Цемашко. Бджолярі пов'язують такий стан справ з погодними умовами. Холодна і затяжна весна не сприяли виділенню рослинами нектару. Плюс холодна погода вплинула на медозбірний сезон для бджіл.
Окрім погодних умов бджолярі нарікають і на фермерів, які "безбожно" та без попереджень застосовують агрохімікати, від яких масово вмирає бджола. Зі слів Олексія Цемашка один такий кричущий випадок стався в селі Українське. Там, після обробки фермером посівів ріпаку, бджолярі збирали мертвих бджіл відрами.
Такі справи сильно підкосили продуктивність робіт пасік.
Що ж стосується цін на мед то наразі за квітковий (липневий/травневий) мед викачки цього року продавці правлять по 400 грн за бутель на 3 літри і прогнозують збільшення вартості.
Зі слів Олексія Цемашка, за його інформацією, в місті Каховка наразі ціна складає по 600 грн/бутель.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину