Pik
Сьогодні, 16 Вересня 2019
01.11.2016
199
0

Проект забудови прибережно-захисної смуги у Скадовську контролюється облдержадміністрацією

Проект забудови прибережно-захисної смуги у Скадовську контролюється облдержадміністрацією

31 жовтня, відбулась нарада робочої групи з питань реалізації Концепції розвитку Азово-Чорноморського морського узбережжя Херсонської області під керівництвом голови обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва.

Під час наради обговорювали питання створення проекту забудови прибережно-захисної смуги у місті Скадовськ.

Як поінформував начальник управління містобудування та архітектури обласної державної адміністрації, головний архітектор області Григорій Ходін, на сьогодні відсутня інформація щодо координат земельних ділянок, розташованих у двохкілометровій прибережній смузі, щоб внести їх на план проекту.

До того ж, дані ділянки, передбачені Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації під рекреаційні забудови, перебувають у статусі земельних ділянок ОСГ (особисте селянське господарство).

В. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Ігор Шапран звернув увагу на те, що дійсно дані земельні ділянки не підпадають під категорію ОСГ, тому розробник проекту повинен був нанести на план забудови обмеження щодо цільового використання земельних ділянок.

Долучитися до роботи й розібратися в ситуації очільник області Андрій Гордєєв запросив працівників прокуратури області. Так, в ході засідання, було зазначено, що вже відкрито кримінальне провадження по ситуації у Скадовську, створено спеціальну робочу групу щодо правомірності дій в ході створення проекту забудови прибережно-захисної смуги Азово-Чорноморського узбережжя Херсонщини, робота якої ведеться систематично.

«Потрібно відпрацювати механізм подальшої роботи, аби захистити себе й території, призначенні для рекреаційних забудов. Першочерговими потребами містобудування є розвиток інфраструктури. Вже є конкретні інвестори, які хочуть вкладати кошти в ці земельні ділянки. Необхідно чітко розуміти, які території підпорядковуються під інвестиційні проекти, адже на землях в статусі ОСГ ми не зможемо побудувати пансіонат чи дитячий табір», - звернув увагу Андрій Гордєєв.

Тож за результатами наради надано доручення Головному управлінню Держгеокадастру у Херсонській області сприяти наданню координат даних земельних ділянок, управлінню містобудування та архітектури Скадовської райдержадміністрації - висновки щодо ділянок, а проектантам - на розгляд до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України проект забудови, адже саме проектант несе адміністративну й кримінальну відповідальність за стан і правомірність розміщення всіх об'єктів на плані.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину