Pik
Сьогодні, 28 Февраля 2021
Анонс
09.08.2017
1378
0

Продовжуємо знайомити з учасниками міжнародного фестивалю "кРок у майбутнє"

Продовжуємо знайомити з учасниками міжнародного фестивалю "кРок у майбутнє"

Менше місяця залишилося до старту IX Міжнародного рок-фестивалю «кРок у Майбутнє». У перший день осені 1 вересня, на херсонській набережній парку Слави фестиваль відзначить свій 10-ти річний ювілей. Серед учасників КРОК цього року херсонці та гості нашого міста зможуть стати свідками виступу українських гуртів «Slash Razboy» (на фото) з м.Канів, Черкаської області та «SWIFT» з м.Запоріжжя. Обидва колективи оголошені учасниками фестивалю, спираючись на голосування любителів рок-музики, організоване в соціальних мережах.

«Slash Razboy» в 2013р. був народжений професійними музикантами, люблячими і вміють робити шоу зі своїх виступів. Працюючі в основному в стилі глем-рок, хлопці можуть видати під час своїх виступів і фрагменти пауер-метал. Те що глядачам під час їхніх концертів нудьгувати не доводиться - факт закріплений досить великою кількістю успішних концертів в різних регіонах України, участь в безлічі фестивалів.

Slash Razboy

«SWIFT» - група, яка почала писати свою історію в кінці минулого століття (створена в 1997 р), святкує в цьому році свій 20-ти річний ювілей. Представники поп-року, мають за своїми плечима не один десяток успішних концертів, участь у багатьох фестивалях в різних куточках нашої країни. Група випустила три альбоми: «13 годин» - 2008р, «Ендорфін» - 2011 і «Почни з себе» - 2017

SWIFT

 

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину