Pik
Сьогодні, 15 Июля 2020
19.12.2019
569
0

Проблемні маршрути в Херсоні реанімують

Проблемні маршрути в Херсоні реанімують

Дуже бажаний подарунок до зимових свят зробили херсонцям перевізники.

Вони «реанімували» одразу два проблемних автобусних маршрути, які до того працювали погано або не працювали зовсім. Так, на маршруті № 38 Кіндійка-Північний донедавна виходили щодня на лінію тільки три старих автобуси, а тепер їх вісімнадцять.

Маршрут № 42 Острів-Шуменський узагалі не працював з 2015 року, зараз же його обслуговують шість автобусів приватного підприємства. А в перспективі їх кількість хочуть збільшити вдвічі.

І це ще не все: комунальне підприємство «Херсонкомунтранссервіс» нарешті отримало всі шістнадцять нових пасажирських автобусів, придбаних коштом муніципальної скарбнички, і завершує ставити їх на облік та готувати до експлуатації в складних зимових умовах.

Втім, про відкриття ще якихось маршрутів «за їх участі» наразі не йдеться. Новий транспорт має замінити старі комунальні автобуси, які вже відпрацювали своє, зазначив начальник відділу транспорту міського управління транспорту, дорожньої інфраструктури та зв'язку Вячеслав Нікітенков. До того ж, для щойно придбаних «залізних коней» ще треба купити Джіпіес-трекери.

Автор: Сергій ЯНОВСЬКИЙ  Новий день

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину