Pik
Сьогодні, 28 Січня 2021
27.07.2017
388
0

Про що говорив міністр юстиції з аграріями Херсонщини

Міністр юстиції України Павло Петренко, який сьогодні перебуває з робочим візитом на Херсонщині, зустрівся разом з головою ОДА Андрієм Гордєєвим з аграріями області.

Як розповів на своїй сторінці у Фейсбук директор департаменту АПР Херсонської ОДА Олександр Паливода, міністр виявив обізнаність у проблемах, що турбують аграріїв і звернув увагу на ключові моменти в тому, що стосується захисту прав власності на землю, передає ПІК.

совещание в ОГА с министром юстиции


«Хочу зазначити, що Міністр виявив глибоку ознайомленість із проблемами, які сьогодні виникають в аграріїв, - рейдерські захоплення, відмерла спадщина та інші. Міністр зазначив, що Уряд ставить перед собою задачу навчити людей правильно оформлювати, користуватись та захищати своє право власності на землю», - написав Паливода.

совещание в ОГА с министром юстиции


Паливода пише про ключові моменти, на які звернув увагу міністр. 
"По-перше, реєстрація всіх договірних відносин в реєстровій палаті територіального управління юстиції - єдиний спосіб для землевласників та орендарів захистити себе від спроб незаконного захоплення земельної ділянки чи врожаю. Ця реєстрація також дозволяє землевласникам відстежувати всі сторонні дії щодо своєї земельної ділянки через послугу SMS-маяк", - відзначив директор департаменту АПР. 

совещание в ОГА с министром юстиции


"По-друге, в Херсонській області, яку міністр справедливо назвав житницею України, як в інших аграрних областях, буде створений оперативний штаб, в які будуть запрошені представники громадських організацій та активні фермери. Цей штаб буде оперативно реагувати на всі скарги щодо спроб рейдерського захоплення, незаконного оформлення земельних ділянок та інші спірні моменти, пов'язані із питаннями земле власності та землекористування", - повідомив Паливода. 

совещание в ОГА с министром юстиции


"Міністр наголосив, що на сьогоднішній день посилена відповідальність рейдерські спроби, які вважаються тяжким злочином та караються позбавленням волі до 10 років.
По-третє, Павло Петренко відповів на питання аграріїв щодо переваг, які надаватимуться землекористувачам, які власним коштом відновлюють меліоративні системи на орендованих ділянках.
Також Міністр озвучив своє бачення розвитку земельних відносин в Україні та основні етапи просування земельної реформи, першим з яких є інвентаризація земельних ділянок", - написав О.Паливода. 

совещание в ОГА с министром юстиции

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину