Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2019
23.09.2016
164
0

Про обов’язки податкового агента у разі виплати доходу підприємцю

Про обов’язки податкового агента у разі виплати доходу підприємцю

При виплаті доходу податковий агент зобов'язаний утримати податок на доходи фізичних осіб із суми виплаченого доходу, використовуючи ставку податку, визначену в ст. 167 Податкового кодексу України.
Разом з тим, за певних умов податкові агенти не утримують такий податок із доходів, нарахованних (виплаченних) підприємцю за проданий ним товар (виконані роботи, послуги). Зокрема, для цього підприємець повинен надати своєму бізнес-партнеру копію документу, що підтверджує його державну реєстрацію відповідно до закону як суб'єкта підприємницької діяльності та здійснювати підприємницьку діяльність лише у межах обраних ним видів такої діяльності.
Про нараховані (виплаченні) на користь підприємця доходи податковий агент зобов'язаний повідомити органи фіскальної служби шляхом подання Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (ф. 1ДФ). Сума винагород та інших виплат, нарахованих (виплачених) на користь підприємців, відображається у вказаному розрахунку під ознакою доходу «157».

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину