Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
03.05.2016
140
0

Про мобілізацію та демобілізацію платники ЄСВ повинні повідомляти ДФС

Про мобілізацію та демобілізацію платники ЄСВ повинні повідомляти ДФС

Під час особливого періоду для платників єдиного внеску, призваних на військову службу під час мобілізації, на весь строк їхньої військової служби зупиняється застосування норм ст. 25 Закону про ЄСВ.

Зазначимо, що ст. 25 Закону про ЄСВ передбачає заходи впливу та стягнення, зокрема: стягнення недоїмки з ЄСВ; нарахування пені; застосування штрафних санкції тощо. Тобто на період мобілізації платника, такі заходи не здійснюються, повідомляють в ДФС у Херсонскій області.

Підставою для надання зазначеної пільги є копія військового квитка або документа, виданого відповідним державним органом, із зазначенням даних про призов платника ЄСВ на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, яка подається до органів ДФС цим державним органом протягом 10-ти днів після його мобілізації.

Зазначені документи можуть видаватися також і родинам військовозобов'язаних та резервістів для пред'явлення їх за місцем вимоги.

Отже, платники ЄСВ повинні своєчасно інформувати органи ДФС про мобілізацію та демобілізацію та надавати копії відповідних документів.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину