Pik
Сьогодні, 16 Вересня 2019
31.10.2016
120
0

Про бюджетний процес в Херсоні розкажуть представникам ОСББ

Про бюджетний процес в Херсоні розкажуть представникам ОСББ

Сьогодні, 31 жовтня, ГО «Центр розвитку особистості «Берегиня» з 11:00 до 16:00 у великій залі Херсонської міської ради (просп. Ушакова, 37) організовує та запрошує на зустріч - семінар представників об'єднань співвласників багатоквартирних будинків міста та представників органів самоорганізації населення, передає «ПІК».
Обговорюватимуть тему: «Бюджетний процес в Україні на прикладі бюджету м.Херсона на 2016 рік».
Лекторами на семінарі будуть : Іван Лопушинський, доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету, тренер-експерт Інституту політичної освіти (м.Київ), представники департаменту бюджету та фінансів та управління економічного розвитку.
У ході зустрічі , також обіцяють з'ясувати, скільки ОСББ ще без тепла з вини ТЕЦ, вирішуватимуть, що з цим робити, як колективно діяти, планують підписати звернення до Верховної Ради та Міністерства юстиції, повідомила у групі «Мас-медіа. Херсон» у соцмережів Фейсбук Ірина Зоря, голова ГО « Центр розвитку особистості « Берегиня»,голова правлінні ОСББ « Театральне».

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину