Pik
Сьогодні, 10 Июля 2020
14.02.2019
2964
0

Про відкрите протистоянням між Мангером і Гандзюк слідству повідомив депутат від «Опоблоку»

Про відкрите протистоянням між Мангером і Гандзюк слідству повідомив депутат від «Опоблоку»

У суді під час обрання запобіжного заходу підозрюваному у замовленні нападу на Катерину Гандзюк Владиславу Мангеру зачитали протокол, який повідомляє про факт відкритого протистояння між Мангером та Гандзюк, передає ПІК.

Це протокол допиту свідка Власова Олександра Вадимовича від 19 листопада 2018 у СБУ.

Власов є депутатом Дніпровської районної у Херсоні ради від «Опозиційного блоку».

file

 

Уривок із протоколу допиту Власова зачитав адвокат Мангера Дмитро Ільченко:

«А ними планувалося наступне: голова обласної ради Мангер планував посісти посаду голови обласної державної адміністрації, голова обласної державної адміністрації Гордєєв мав зайняти посаду мера Херсона, Ставицький Микола – посаду першого заступника голови Херсона, Рищук Євген планував стати народним депутатом навесні 2019 року (нагадую, що у нас немає виборів навесні 2019 року – Ільченко), після цього мати під контролем бюджетні потоки до Херсонської області з державного бюджету, а Левін мав позаштатно не перебуваючи на посадах здійснювати контроль за будівельними та ремонтними роботами. (Про ліс нічого немає чомусь – Ільченко). А також написано, що ще серед знайомих планувалися на посаду першого заступника міського голови Пастух Ігор Олександрович. (Насправді, Пастух Ігор Олександрович вже був заступником міського голови і звільнився з цієї посади – Ільченко). Про ці наміри постійно розповідала Гандзюк, а також проводила акції громадського характеру для розголошення причетності осіб до таких дій», – зачитує текст допиту Власова Ільченко.

Адвокат Дмитро Ільченко зауважив, що Власов є обвинуваченим по трьох кримінальних провадженнях, в яких Ільченко є представником потерпілого. Це кримінальні провадження за обвинуваченням у вчинені групового розбою, у вчинені середньої тяжкості тілесних ушкоджень, у підробці документів та наданні їх суду.

«Тобто цей пан Власов дуже сумнівний свідок. Триває вже судовий розгляд. І я є представником потерпілих по цим кримінальним провадженням щодо цього пана Власова. Він їх дає (свідчення – ред.) вже під час того як перебуває під судом, треба критично ставитися до цього», –зазначає Ільченко.

Нагадаємо, наприкінці жовтня Власову не продовжили запобіжний захід – цілодобовий домашній арешт. Наступне засідання призначене на завтра, 15 лютого. Його дружині, Лілії Якубсон, яка також обвинувачена у справі розбою, запобіжний захід продовжуватимуть у понеділок, 18 лютого.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину