Pik
Сьогодні, 07 Июля 2020
14.03.2018
1168
0

Про справу Шумкова та «шапочку з фольги»

Про справу Шумкова та «шапочку з фольги»

У той час, як слідчі ФСБ пробують довести «екстремізм» херсонця Шумкова, військові прокурори України відкривають одну за однією справи, фігурантом яких є Олександр Шумков.

Про мотиви такої «плідної» праці можна лише здогадуватись.

Так у соцмережі Фейсбук прокоментувала матеріал, оприлюднений напередодні на офіційному сайті Військової прокуратури Херсонського гарнізону Південного регіону України, Наталія Вотеічкіна (керівник обласного штабу НВР «Правий сектор»), передає ПІК. Вона також повідомила про черговий запит, який був зроблений активістами по справі Шумкова - цього разу на прикордонників. 

«12 березня повісткою на допит як свідок була викликана мати Олександра – Лариса Шумкова. Звичайно, ми не могли лишитися осторонь і пішли разом. У військового прокурора Сергія Антоненко ми дізналися, що чергова справа, яку відкрили і розслідують проти О.Шумкова – самовільне залишення військової частини (дезертирство). На питання: чи знає С. Антоненко, що Шумков зараз знаходиться на території рф в СІЗО, військовий прокурор відповів, що така інформація їм невідома», - написала активістка.

«Нагадаю, що Олександр Шумков майже 7 місяців знаходиться в СІЗО міста Брянськ (рфія) за обвинуваченням за ч. 2 ст. 282 «Організація діяльності екстремістської організації» (за участь у Майдані та Правому секторі – принаймні так звучить у Постановах совєцького суду міста Брянськ). Зник Олександр ще в середині серпня 2017, а 26 вересня його мати знайшла на підвіконні у парадному відкритий конверт з листом від Слідчого комітету рф про затримання Олександра Шумкова 06.09.17 р. Де знаходився весь цей час Шумков і яким чином його перевезли через кордон, сподіваюсь, ми все ж таки згодом дізнаємось», - пише вона.

«Чим більше занурюєшся у цю справу, тим більше з’являється бажання зробити шапочку з фольги. При чому не собі», - пише Наталія Вотеічкіна.

«Ми ось тут запити підготували і відправили. На державну прикордонну службу. Є велике бажання дізнатися правду про обставини зникнення і вивезення з України в рфію в лапи фсб громадянина України…», - написала вона.

За її словами, за півроку зібрано вже достатньо фактів і документів, будь яка відповідь задовільнить. «Навіть відсутність відповіді буде красномовною», - написала Наталія Вотеічкіна.

сектор шумков

 

Читайте також: У військовій прокуратурі кажуть, що Шумков…дезертир

Читайте також: Херсонський «Правий сектор» направив Клімкіну запит щодо українського політв’язня

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину