Pik
Сьогодні, 28 Січня 2021
09.09.2017
1036
0

Про розіп’ятих хлопчиків і велику зраду

Про «розіп’ятих хлопчиків» і велику зраду

Херсонщина цього тижня була в центрі уваги українських ЗМІ – через ситуацію навколо переведення перших класів області на українську мову навчання. 

Чергові «розіп’яті хлопчики» тепер уже херсонські,  з’явились  і на росТВ. Дивитись сюжет російського телебачення по мовному питанню  – треба мати сталеві нерви та міцний імунітет.

«Там, серед іншого параду уродів, дєжурне кодло читає фейсбук Євген Криницький (сторінку Євгена Криницького у Фейсбук – ред.)  і жваво обговорює весь набір пропагандистських меседжів про нацистів, хунту, мишебратьев, унічтоженіє рускіх та іншу гидоту», - так коротко розповіла про сюжет на своїй сторінці у Фейсбук керуюча справами виконкому міської ради Катерина Гандзюк.

Що стосується інших «гарячих» тем робочого тижня, то тут багато питань було сесійних, адже  в п’ятницю відбулася сесія обласної ради, а у вівторок – засідали депутати міської ради.

Також зацікавлені спостерігали за «санта-барбарою» у виконанні тепер уже колишніх трьох херсонських радикалів. Деталі тут:

Читайте: Три депутата облради гнучко зрадили Ляшку з Мангером

Почався понеділок «весело».  У конкурсі на посаду директора КП «Арабатська Стрілка» перемогла людини сепаратиста – втікача Немітуллаєва.  Про кар’єру нинішнього радника голови облради Георгія  Безручка і про те, як проходив конкурс, ПІК розповідав детально.

Читайте: Людина сепаратиста Немітуллаєва перемогла у конкурсі на директора КП

Читайте: Людину сепаратиста Немітуллаєва хочуть зробити директором КП

До речі, на сесії у п’ятницю голова облради зміг «протиснути» свого радника на посаду, для цього навіть порушив процедуру голосування. Але хто в облраді нині зважає на таку "дрібницю"?

Читайте: Процедура голосування по КП «Арабатська стрілка» порушена

У вівторок ПІК розповів:  ідея з «Нью-Васюками» щодо будівництва у центрі Херсона Палацу спорту зі стін  обласної ради не «вивітрилась».

Читайте: В облраді хочуть створити КП під неіснуючий Палац спорту

Зрештою, як повідомив у п’ятницю, 8 вересня,  після сесії обласної ради депутат Микола Ставицький, депутати Херсонської обласної ради проголосували за створення "Палацу спорту" в місті Херсоні. «Вітаю друзі!», - написав депутат. Порадіємо за нього.

У середу херсонські депутати прийняли доленосне рішення для ведмедів з херсонського зоокутка – звірів вирішили не мучити. ПІК публікує сесійне обговорення з цього питання – депутати були емоційні і турбувалися, чи зрозуміють їх рішення херсонці.

Читайте: Херсонські депутати вирішили ведмедів не мучити

Також у середу знову прозвучало питання переведення перших класів на Херсонщині на українську мову навчання. Виконком проголосував за те, щоб звернутися до керівників навчальних закладів стосовно виконання законодавства України.

Читайте: Три школи Херсона відмовляються переходити на українську мову навчання

А от опоблок вирішив, що мовне питання допоможе їм мобілізувати виборців – біля шкіл проводили опитування пенсіонери.

Читайте: Опоблок у Херсоні знайшов іншого "коня"

Справжня інформаційна боротьба розгорнулася навколо мовного питання, коли у ЗМІ пройшла інформація: начальник управління освіти ОДА під тиском певних політичних сил написав заяву про звільнення.

У четвер ввечері начальник управління освіти, науки та молоді Херсонської ОДА та депутат облради Євген Криницький відповів у Фейсбук  щодо  тиску на нього - не дочекаються.  

Читайте: Євген Криницький: мене не зламати – не дочекаються

А в п’ятницю Криницький повідомив, що робота з батьками учнів тих шкіл, що не перевели перші класи на українську мову навчання, продовжується.

Читайте: Криницький: продовжуємо працювати з батьками учнів

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину