Pik
Сьогодні, 26 Вересня 2020
22.12.2018
1113
0

Про погоду у Херсонській міськраді та «дерибан»

Про погоду у Херсонській міськраді та «дерибан»

Депутати Херсонської міськради прийняли бюджет майже без «хотілок» комунальників. Про це написав у Фейсбук керівник Громадської ради при міському голові Олександр Мошнягул, передає ПІК.

«Вчора депутати прийняли бюджет міста без врахування «хотілок» комунальників (депутатів - керівників КП – ред.). Вірніше, майже без «хотілок». Все ж зарплату працівникам Теплокомуненерго чи роботи з забезпечення якісною водою мешканців Таврійського якось обґрунтували. А от решта необґрунтованих фінансових претензій КП, тієї ж «Гарантії» чи «Сервіс центру» на сесії навіть не згадали» - написав він.

«Мовчали директори КП, мовчав і натхненник позавчорашньої спроби «перекроювання» бюджету Руслан Рубан. Або зрозумів, що не отримає підтримки в сесійній залі, або не зважився йти на подальшу конфронтацію з громадськістю.

Цікаво, що всі «обділені» директори за бюджет все таки проголосували. З цього можна зробити висновок: група депутатів - комунальників, яких свого часу заманили портфелями для «потрібного» голосування, погоду в міськраді не робить. А всі розмови про якісь домовленості в кабінеті мера з «більшістю» про дерибан мало не 100 мільйонів виявились фейком. В принципі, сесія прийняла проект Департаменту фінансів уточнений виконкомом. До речі, даний проект, з деякими зауваженнями підтримала і Громадська рада», - написав Мошнягул.

Громадська рада за те, написав він, щоб гроші на фінансування громадських організацій розподілялися за конкурсом. Бюджет міста не повинен поповнювати статутні фонди КП. Якщо у них є капітальні витрати, ті ж будівельні роботи, їх розумніше робити відповідним службам виконкому. Так само громадська рада вимагає фінансування ряду цільових програм, наприклад боротьби з шкідливими рослинами.

Бюджет Херсона у цифрах

Нагадаємо, бюджет Херсона на 2019 рік - майже 3 млрд гривень.

"Бюджет проголосовано. Але викликів (щодо потреб і витрат - ред.) ще дуже багато", - сказав після оприлюднення результатів голосування по міському бюджету головуючий на сесії міський голова Володимир Миколаєнко, пише Укрінформ.

Згідно з прийнятим депутатами рішенням, доходи міського бюджету на 2019 рік визначені у сумі 2 млрд 946 млн 530 тис. 541 гривня, у тому числі доходи загального фонду міського бюджету – 2 млрд 839 млн 341 тис. 540 гривень та доходи спеціального фонду міського бюджету – 107 млн 189 тис. грн.

Видатки міського бюджету становлять 2 млрд 946 млн 584 тис. 381 гривня. Профіцит за загальним фондом міського бюджету становить 196 млн 674 тис. 955 гривень, і на таку ж суму - 196 млн 674 тис. 955 гривень визначено дефіцит за спеціальним фондом міського бюджету.

За такий міський бюджет Херсона на 2019 рік проголосували 36 із 44 депутатів, присутніх у сесійній залі на момент голосування. 8 депутатів не голосували.

Дохідна частина міського бюджету Херсона 2018 року, затвердженого на сесії Херсонської міської ради 22 грудня 2017 року, становила 2 млрд 626 млн гривень.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину