Pik
Сьогодні, 25 Февраля 2021
18.12.2020
404
0

Про можливість проведення культурно-масових заходів в період Новорічних свят у дитячих закладах освіти

Про можливість проведення культурно-масових заходів в період Новорічних свят у дитячих закладах освіти

У період передноворічних свят Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області застерігає керівників дитячих закладів освіти щодо карантинних обмежень, які діятимуть найближчим часом.

 Згідно підпункту 18) пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236, вимоги якого починають застосовуватись з 00 годин 00 хвилин 19 грудня 2020 року, проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності глядачів (відвідувачів) ЗАБОРОНЕНО!

 Крім того, відповідно до пункту 5 постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22 серпня 2020 року № 50 "Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)" керівник закладу освіти забезпечує обмеження проведення масових заходів (нарад, зборів тощо) в закритих приміщеннях (окрім заходів необхідних для забезпечення функціонування закладів освіти — проведення педагогічних рад, засідань ректоратів, конкурсних комісій, конференцій трудового колективу тощо).

 У разі проведення масових заходів поза межами закладів освіти, проста неба, необхідно виконувати вимоги підпункту 6) пункту 2 вказаної постанови Кабінету Міністрів України, яким заборонено проведення масових (культурних, у тому числі концертів, спортивних, соціальних, рекламних тощо) заходів за участю більш як 20 осіб (у разі проведення заходів за участю до 20 осіб організатор забезпечує дотримання між учасниками фізичної дистанції не менш як 1,5 метра). При цьому, згідно вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України від 04.08.2020 року № 45 «Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» при проведенні таких заходів має бути визначена відповідальна особа, яка проводить температурний скринінг безконтактним методом усім працівникам перед початком робочої зміни. Працівники, в яких при проведенні температурного скринінгу виявлено температуру тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних захворювань не допускаються до виконання обов’язків.

 На вході до території/місця проведення заходу розміщуються інформаційні матеріали щодо індивідуальних заходів профілактики коронавірусної хвороби COVID-19.

 При вході та в місцях масового скупчення відвідувачів організовуються місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками з концентрацією активно діючої речовини понад 60% для ізопропілового спирту та понад 70% для етилового спирту та наноситься тимчасове маркування для забезпечення дотримання дистанції не менше 1,5 метри. Доцільно розмістити яскравий вказівник про необхідність дезінфекції рук (банер, наклейка, вказівник тощо).

При організації діяльності та проведенні заходів суб’єкт господарювання вживає заходів з недопущення скупчення відвідувачів.

 Для заходів просто неба, територія проведення заходу повинна бути огороджена.

 Окремо звертаємо увагу, що заборонено відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, спортивної та спеціалізованої мистецької освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більш як 50 відсотків здобувачів освіти та персоналу закладу освіти.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину