Pik
Сьогодні, 25 Вересня 2020
12.09.2018
881
0

Про кадрові зміни у КП в Херсоні

Про кадрові зміни у КП в Херсоні

Одне з найбільш обговорюваних призначень у соцмережах – призначення депутата міської ради Євгена Матковського на чергову посаду у черговому КП, передає ПІК.

Сврободівець Євген Матковський, який раніше був заступником директора КП «Дніпровський», перейшов у КП «Господарська організація «Бюро естетики міського середовища та зовнішньої реклами Херсонської міської ради».

Як уточнили у прес-службі мерії, Матковський обіймає посаду заступника директора КП; на нього розпорядженням міського голови з 16.07. 2018 року тимчасово покладено виконання обов'язків директора. На офіційному сайті розпорядження про його призначення т.в.о немає. «Матковський - т.в.о., його приймав на роботу директор КП. Тому цей процес не висвітлений на сайті», - пояснюють у прес-службі.

А от про нове призначення Валентина Чеснокова, який раніше очолював КП «Дорожник», можна прочитати на сайті міської ради у розділі про кадрові зміни.

З 31 серпня 2018 року Валентина Чеснокова призначено на посаду директора комунального підприємства «Міське дорожнє управління» Херсонської міської ради, за контрактом.

ПІК звернувся за коментарем до Валентина Чеснокова з приводу нового призначення. За його словами, зараз готується об’єднання двох підприємств – того, яке він очолював раніше і комунального підприємства «Міське дорожнє управління».

«Утримувати два підприємства з однаковими функціями (КП «Міське дорожнє управління» та КП «Дорожник» - ред.) немає сенсу. Тому зараз готується проект про приєднання КП «Дорожник» до КП «Міське дорожнє управління». Дивіться, є КП «Міське дорожнє управління» - у нього акти постійного землекористування, вся дорожня інфраструктура і є «Дорожник», у якого немає нічого крім техніки, з якої 90% - це техніка «Міського дорожнього управління» (за винятком техніки, що була придбана за останні роки). Нащо утримувати два комунальні підприємства? …Ми до цього йшли більше року (до об’єднання – ред.)»,- пояснив Валентин Чесноков.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину