Pik
Сьогодні, 19 Июля 2018
14.12.2017
237
0

Вплине створення в регіоні дорожнього фонду

Про бюджет області – спецфонд зросте втричі

На Херсонщині доходи загального фонду обласного бюджету на 2018 рік мають зрости майже на третину, а спеціального фонду - втричі.

Про це повідомила на засіданні колегії Херсонської облдержадміністрації, доповідаючи з питання "Про проект обласного бюджету на 2018 рік", директор Департаменту фінансів ОДА Наталія Вітренко, повідомляє ПІК.

"Загальний обсяг доходної частини обласного бюджету на 2018 рік обраховано в загальній сумі 5 млрд 767,3 млн гривень. За загальним фондом він складає 5 млрд 256,5 млн гривень, з ростом на 30,2%, в абсолютній сумі 1 млрд 218 млн гривень. За спеціальним фондом він складає 510,8 млн гривень - спеціальний фонд зріс втричі", - розповіла Вітренко.

За її словами, таке істотне зростання спеціального фонду обумовлене створенням в регіоні дорожнього фонду та передачею регіону держсубвенції на будівництво у місті Херсоні мостопереходу.

Читати також: Вірю, що це остання капсула - Миколаєнко про мостоперехід

Члени колегії ОДА під час голосування по даному питанню схвалили проект обласного бюджету на 2018 рік, який невдовзі буде передано в обласну раду для розгляду і прийняття на її сесії.

Читати також: На дороги Херсонщини у 2018 році витратять більше 600 млн гривень

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину