Pik
Сьогодні, 05 Червеня 2020
10.01.2018
584
0

Чи перевозитимуть кавуни річкою у 2018 році

Про баржу з кавунами - найпопулярніший в Україні кавун

До 10 найзначніших досягнень  «Нібулона»  у 2017 році в компанії серед іншого зарахували і знамениту баржу з кавунами. Про це передає ПІК з посиланням на сторінку компанії у соцмережі Фейсбук.

Нагадаємо, у серпні 2017 року «НІБУЛОН» транспортував Дніпром до Києва першу партію херсонських кавунів у рамках пілотного проекту Агентства США з міжнародного розвитку USAID - US Agency for International Development USAID Ukraine - USAID Україна «Створення ефективного логістичного ланцюга постачання плодово-овочевої продукції» Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»», - йдеться у повідомленні.

«Ця подія буквально підірвала інформаційний простір і стала топ-новиною інформагенцій та соціальних мереж у масштабах цілої країни. У Твіттері було створено персональну стрічку @kavun_z_barzhi, а за рухом буксира «Козацький» та несамохідного судна, завантаженого першою партією кавунів, зібраних херсонськими фермерськими господарствами, вся Україна слідкувала онлайн», - йдеться у повідомленні.

 2018 рік стане роком масових перевезень річкою сільськогоспродукції

«Наша компанія отримала величезну кількість запитів із проханням дати більше інформації про плани щодо розвитку нашою компанією водних перевезень. Повідомляємо, що 2018 рік стане роком масових перевезень річкою сільськогосподарської продукції, зокрема овочів та фруктів. Херсонські фермери розраховують на те, що новий шлях доставки плодоовочевої продукції із півдня України на північ зможе значно зменшити їх втрати і допомогти в розширенні ринків збуту сезонних овочів і фруктів», - повідомляють у компанії. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину