Pik
Сьогодні, 23 Червеня 2018
07.06.2018
146
0

Призначено Представника Уповноваженого з дотримання прав жителів АР Крим

Призначено Представника Уповноваженого з дотримання прав жителів АР Крим

Омбудсмен Людмила Денісова призначила Представника Уповноваженого з дотримання прав жителів Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Про це передає ПІК з посиланням на офіційний сайт Омбудсмена. 

Ним став кримчанин Ісмаїл Халіков, який з 2014 року працював зі справами кримськотатарського народу, зокрема в Адміністрації Президента України.

Офіс нового Представника Омбудсмена розташують у Херсоні

Представлення Ісмаїла Халікова відбулось під час робочої поїздки Людмили Денісової до міста Херсон, де і буде розташовуватись офіс нового Представника Уповноваженого.

Людмила Денісова впевнена, що призначення Представника Уповноваженого з дотримання прав жителів Автономної Республіки Крим та міста Севастополя допоможе у вирішенні проблем жителів півострова. Це і паспортизація кримчан, отримання молоддю освіти на території материкової України, нестача житла для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), виплати пенсій та депозити на непідконтрольній території та інші.

У межах його повноважень – безперешкодне відвідання без попереднього повідомлення органів державної влади та місцевого самоврядування, місць примусового утримання громадян незалежно від їхнього статусу, а також ознайомлення з документами та отримання їх копій в органах державної влади і місцевого самоврядування, органах прокуратури, включаючи справи, які перебувають в судах.

Серед пріоритетів - створення стратегії реінтеграції півострова

За словами Омбудсмена, серед пріоритетних задач Ісмаїла Халікова буде створення стратегії реінтеграції півострова, дотримання та захист прав жителів Криму. Адже на материковій Україні повинні бути створені всі умови, щоб кримчани відчували, що приїхали на Батьківщину.

Раніше ПІК повідомляв, що у Херсоні планують створити офіс представника Омбудсмена по Криму.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину