Pik
Сьогодні, 01 Октября 2020
28.02.2019
802
0

Приватизація чи комунальна власність - що чекає Херсонську ТЕЦ

Приватизація чи комунальна власність - що чекає Херсонську ТЕЦ

Херсонська ТЕЦ заборгувала за газ майже 500 млн гривень. Про це на спільній прес-конференції з головою ОДА Андрієм Гордєєвим повідомив 28 лютого міський голова Херсона Володимир Миколаєнко, передає ПІК. Яким же буде її майбутнє, комунальна власність чи приватизація - питання наразі відкрите. 

«Якщо на початок опалювального сезону була заборгованість по газу Херсонської ТЕЦ 355 млн гривень, сьогодні вже майже 500 млн гривень, тим не менше, депутатський корпус прийняв рішення, що готовий прийняти цілісний майновий комплекс Херсонська ТЕЦ у комунальну власність, але без боргів, які накопичила держава», - зазначив міський голова.

Він нагадав що питання про Херсонську ТЕЦ, яка в минулому році не могла розпочати вчасно опалювальний сезон, ставили перед керівництвом країни. Та на якому етапі це питання зараз, чи знайшла міська влада спільну мову з Кабміном з питання ТЕЦ? – поставив запитання кореспондент ПІК.

«На сесії ми питання розглянули про те, що готові прийняти ТЕЦ у комунальну власність без боргів…На рівні Кабміну це питання розглядається, буде створена робоча група. Ну, але ми знаємо, як у нас іноді буває створення цих робочих груп, тому я своїм розпорядженням створив робочу групу з фахівців виконавчих органів, представників депутатського корпусу,  Херсонська ТЕЦ дала своїх представників. Ми рухаємося, заходимо в перемовини, але потягнути заборгованість, яка на сьогоднішній день тільки за газ близько 500 млн – це ніякий міський бюджет не витримає. Тому будемо продовжувати далі перемовини», - каже міський голова. Він відзначив, що сподівається на підтримку ОДА.

Натомість, голова ОДА Андрій Гордєєв зазначив: «Наскільки мені відомо, все-таки піде на приватизацію (Херсонська ТЕЦ – ред.)».

Нагадаємо, як передавав ПІК, у 2018 році Херсонську ТЕЦ виключили зі списку на приватизацію.

Читайте також: 

Як собака на сіні: Херсон у заручниках ТЕЦ

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину