Pik
Сьогодні, 02 Березня 2021
26.11.2018
1514
0

ПриватБанк працюватиме в звичайному режимі

Воєнний стан: як працюватимуть залізниця та банки

Відділення та електронні сервіси ПриватБанку працюють та працюватимуть у звичайному режимі, повідомляє ПІК з посиланням на прес-службу банку

"Відділення та електронні сервіси ПриватБанку працюють та працюватимуть у звичайному режимі", – повідомив голова правління банку Петр Крумханзл за результатами зустрічі керівників провідних українських банків у НБУ. За його словами, банк забезпечує безперебійне проведення платежів, інкасації та поповнення банкоматних і термінальних мереж.

Зі свого боку Правління Національного банку докладе максимум зусиль для забезпечення роботи банківського сектору в робочому режимі та мінімізації можливих ризиків за умов проголошення воєнного стану.

«Національний банк не бачить ризиків для безперебійної роботи банківського сектору в разі запровадження воєнного стану. Ліквідність банківського сектору становить близько 75 млрд грн, що є достатнім для його належного та безперебійного функціонування», – наголосив Голова Національного банку Яків Смолій.

Пасажирські та вантажні поїзди курсуватимуть відповідно до графіка руху

ПАТ «Укрзалізниця» готова до забезпечення функціонування залізничного транспорту в умовах воєнного стану. Компанія керується у своїх діях Конституцією та законами України, рішеннями Верховної Ради, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами центральних органів виконавчої влади та статутом товариства. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук  в.о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов на своїй сторінці у Фейсбук. 

У разі прийняття відповідних рішень найвищими державними органами, у найстисліші терміни будуть вжиті необхідні заходи для переведення залізничного транспорту з мирного на воєнний стан.

Пасажирські та вантажні поїзди курсуватимуть відповідно до графіка руху та за всіма не забороненими законодавством маршрутами. У разі зміни логістики перевезення вантажів морськими шляхами, зокрема в Азовському регіоні, Укрзалізниця готова до переорієнтації вантажів на інші порти.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину