Pik
Сьогодні, 18 Февраля 2019
06.02.2019
374
0

Пристрасті навколо херсонського хокею: про феодалізм, спорт та здобутки

Пристрасті навколо херсонського хокею: про феодалізм, спорт та здобутки

Херсонці гаряче дискутують з приводу штатного розкладу комунального підприємства «Обласний центр хокею» облради.

Відповідний документ розмістив на своїй сторінці у Фейсбук депутат облради Володимир Шадрін, який з команди голови облради Владислава Мангера, перейшов в активну опозицію до нього, передає ПІК.

Дискусія виникла щодо рівня заробітних плат адмінапарату, тренерів та гравців – їх порівнюють з тим, як підтримують спортсменів і тренерів, які представляють інші види спорту. Голоси та думки розділилися. 

Блогер Тарас Бузак написав: «Тренери в ДЮСШ в шоці». Еколог Володимир Шелудько відзначив: Це б скільки непридатних пестицидів(отрути) можна було б вивезти на утилізацію? Хоча, кому воно треба?».

V'yacheslav Roll пише: «Так це ж бюджет трьох ДЮСШ із загальним контингентом вихованців до 2 тисяч дітей. Все краще - дітям? Усі ці витрати і зарплати можна було б зрозуміти, якби платив за розвиток хокею в області приватник. А з якого переляку хокей став пріоритетним видом спорту, судячи з фінансування. У нас що, великі хокейні традиції чи здобутки чи тисячі дітлахів кожної зими у всіх містах і селах ганяють шайбу, як у моєму дитинстві? І після цього ми заперечуємо, що живемо у області з феодально-кріпосницькими відносинами. Одна людина, нікого не питаючи вирішує усе. Ну, а ми всі мешканці Херсонщини мовчки це ковтаємо. Хотілось би цього приводу почути депутатів обласної ради. Не вже вони цього не знають? Завіса».

Sergey Leonov опонує: «Не можу зрозуміти в чому переполох. Команда на 1 місці в чу серед команд проффі з хокею. Утримання менше ніж обходиться середній гравець в шахтарі тому ж. Чи багато ЗП тренера – ні, не багато. Звичайний рівень, звичайний тренер. Хоч щось зі спорту нехай буде в області».

Алексей Мотов вважає, що такі документи не можна публікувати у відритому доступі.  «Такі документи не можна публікувати у відкритому доступі. Я боюся, що завтра після порівняння зарплат, у мене на тренуваннях не буде ні спортсменів, ні тренерів. Або на хокей або в іншу область поїдуть».

Натомість, депутат міської ради Дмитро Ільченко, який «грає» у команді голови облради, знаходить позитив.

«Обласний бюджети підтримує обласну хокейну команду. Міський бюджет підтримує футбольний клуб. Наша хокейна команда на першому місці в чемпіонаті України. Чим ще Херсонщина може похвалитися?..».

Він переконує, що утримують хокейну команду завдяки тому, що були знайдені додаткові джерела доходів, а зарплата тренерів «в 10 разів нижча аналогічної заробітної плати тренерів в інших хокейних командах», «зарплата одного гравця наших найближчих конкурентів рівна всій зарплаті всіх гравців Херсонщини».

Чому саме хокей? – цікавляться учасники дискусії.

«Я теж пишаюся херсонським хокеєм, але коли на хокей витрачається тільки на зарплату 13 мільйонів, а на спортсменів які в цьому році будуть завойовувати ліцензії на олімпіаду для нашої області не виділяється нічого, то тоді треба всім розповісти про пріоритети в галузі спорту. Треба тоді керівництву чесно сказати, що олімпіада не наша мета і вона область не цікавить. Хокей на першому місці. І пишатися командою яка виграла хокейну лігу. І тоді ніяких суперечок не буде», - написав Олексій Мотов.

«Прикро за спортсменів, які не грають в хокей .... а представляють спорт вищих досягнень Херсонщини і є членами національних збірних України… Вони прославляють Україну на міжнародній арені !!! Їм такі заробітні плати і не снилися», - пише Ольга Братан.

Нагадаємо, в облраді керівникам – премію та надбавку, прибиральницям - півзарплати

 

розклад

 

 

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину