Pik
Сьогодні, 25 Февраля 2021
19.06.2017
414
0

Припинено незаконне користування Стрілковим газовим родовищем

У березні 2014 року між ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз» та ПрАТ «Пласт» укладено договір про спільну діяльність щодо об'єднання своїх зусиль для видобутку газу.

Відповідно до умов договору ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз» внесено у спільну діяльність право користування газовими родовищами. ПрАТ «Пласт» зобов'язувався внести 71 млн грн, з яких вніс лише 1 млн грн, при цьому, останній незаконно отримував від спільної діяльності прибуток у пропорційно більшому розмірі ніж ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз». Як наслідок державою недоотримано біля 20 млн. грн. від продажу газу, видобутого під час здійснення спільної діяльності, повідомляє ПІК з посиланням на управління зв'язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України. 

Такі дії ПрАТ «Пласт» свідчать про те, що спірний договір ним укладено не для досягнення спільної мети, а з метою отримати право користування надрами Стрілкового та Архангельського газових родовищ, безконтрольного розпорядження видобутим природним газом та незаконного управління основними фондами ПАТ «НАК «Нафтогаз України» (свердловинами, мережою підземних газопроводів тощо), переданих відповідачу як внесок у спільну діяльність.

У зв'язку з цим, заступник Генерального прокурора звернувся до суду з позовом про визнання недійсним договору, який порушує публічний порядок та укладений без погодження із ПАТ «НАК «Нафтогаз України».

За принципової позиції Генеральної прокуратури України, господарським судом Київської області 14.06.2017 позов задоволено у повному обсязі.

Як раніше передава ПІК, в 2017 році газопровід в Генічеськ не побудують

Також ПІК писав про те, що Державна компанія встановила контроль над видобутком газу на Арабатській стрілці

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину