Pik
Сьогодні, 17 серпень 2018
01.02.2018
370
0

Обговорюється питання прямого залізничного сполучення з районом, наближеним до Криму

Приміське залізничне сполучення із Херсона до станції «Вадим» оптимізують

Представництво Президента України в АРК  та представники  ПАТ «Укрзалізниця» провели нараду щодо пасажирського залізничного сполучення до прилеглих до окупованого Криму районів Херсонщини.

Про це повідомляється на сторінці Представництва у Фейсбук, передає ПІК.

«Постійний Представник Президента України в АРК Борис Бабін та його перший заступник Ізет Гданов провели нараду з представниками ПАТ «Укрзалізниця» для вирішення та узгодження конкретних пропозицій щодо налагодження прямого залізничного сполучення з районом, наближеним до тимчасово окупованого Криму, шляхом використання можливостей залізничної станції «Вадим», - йдеться у повідомленні.

 Для зручності пасажирів заплановано оптимізувати приміське сполучення із Херсона до станції «Вадим», як максимально наближеної до тимчасово окупованої території та КПВВ «Каланчак», обговорювалися шляхи організації прямого пасажирського сполучення до цієї станції з можливим використанням безпересадкових вагонів чи пасажирського потягу.

В ході наради було досягнуто домовленостей з коротко- та довгострокових перспектив відповідної роботи та заплановані подальші зустрічі стосовно зазначеного проекту.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину