Pik
Сьогодні, 18 Січня 2021
16.04.2019
1133
0

Прикордонники нагадують про порядок виходу маломірних плавзасобів

Прикордонники нагадують про порядок виходу маломірних плавзасобів

У відповідності до чинного законодавства, маломірні судна, інші плавзасоби можуть виходити (крім засобів розваг на воді, які виходять на відстань до 2 морських миль) у територіальне море та внутрішні води України згідно з інструкціями про порядок обліку та випуску маломірних суден, інших плавзасобів у територіальне море та внутрішні води України за умови завчасного, не пізніше ніж за одну годину до виходу, інформування адміністраціями об’єктів базування, які ними обліковуються, відповідних підрозділів Державної прикордонної служби, у зоні відповідальності яких вони перебувають.

Під час плавання і перебування маломірних суден у територіальному морі та внутрішніх водах забороняється їх підхід до іноземних та українських суден закордонного прямування (крім випадків, пов’язаних із стихійним лихом, аварією та катастрофою, за умови завчасного інформування капітаном (судноводієм, стерновим-мотористом) маломірного судна підрозділу Державної прикордонної служби, у зоні відповідальності якого буде здійснюватися підхід.

В контрольованих прикордонних районах заборонено вихід з пристаней, причалів, баз для стоянки і з пунктів та плавання маломірних суден в позанавігаційний період і темної пори доби (за винятком наявності в судна відповідного дозволу та обладнання).

Порушення прикордонного режиму тягне за собою адміністративну відповідальність, передбачену ст. 202 КУпАП у вигляді накладення штрафу на громадян від семи до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб - від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину