Pik
Сьогодні, 24 Січня 2021
16.06.2020
599
0

Приховати ПДВ з соняшника на 2,2 мільйони гривень не вдалося

Приховати ПДВ з соняшника на 2,2 мільйони гривень не вдалося

Днями набрало законної сили рішення Херсонського окружного адміністративного суду про правомірність донарахованих податківцями- аудиторами грошових зобов’язань понад 2 млн гривень херсонському підприємству.

Зокрема, під час планової виїзної документальної перевірки ТОВ «К» спеціалісти управління податкових перевірок, трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі встановили мільйонні заниження сплати ПДВ. Протягом кількох років підприємство успішно продавало соняшник, а сплачувати податок до бюджету забувало.

Суб’єкт господарювання маніпулював з податковими накладними, неодноразово подавав уточнюючі розрахунки та звіти. Все це призвело до незаконного заниження податкових зобов’язань з податку на додану вартість.

У результаті порушнику донараховано 2,2 млн гривень ПДВ, зменшено від`ємне значення цього податку на 155,5 тис. гривень. Штрафні санкції за порушення ст. 187 Податкового кодексу України склали понад півмільйона гривень.

Звісно, підприємство не погодилося з такими результатами перевірки. Після чергових оскаржень Херсонський окружний адміністративний суд відмовив ТОВ «К» у задоволенні позову та зобов’язав його сплатити ПДВ та нараховані штрафні санкції до бюджету.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину