Pik
Сьогодні, 25 Січня 2021
13.10.2019
1691
0

«Прибрежний» другий рік поспіль зустрічає відкритий Чемпіонат Криму з легкої атлетики

«Прибрежний» другий рік поспіль зустрічає відкритий Чемпіонат Криму з легкої атлетики

Змагання саме цього Чемпіонату є особливими.
Це не лише прояв нашої спортивної гідності, а й прояв громадянської позиції організаторів, спортсменів так і всієї Херсонщини.
Україні сьогодні над-то важко, триває війна, окуповані Крим і частина Донбасу, та все ж «королева спорту – легка атлетика» мирно та гідно піднімає прапор Дежави, спорту і гідності.
У Укрїни вкрадені спортивні бази в Ялті, в Алушті та в інших містах. Тому як зазначив один з авторів Чемпіонату Криму в Лазурному – голова федерації Легкої атлетики Ігор Гоцул :


«Даний чкмпіонат проводимо не тільки для спортивного результату. Ми проводимо ці змагання щоб виявити таким чином нашу громадянську позицію, для того щоб сказати що Крим – це Україна!.
І дуже символічно, що у Лазурному з'явився приватними коштами побудований чудовий стадіон, що легкоатлети мають можливість проводити змаганнях і тренуватися на абсолютно новій базі на березі моря. За цим амбітним спортивним і патріотичним проектом стоїть людина, кому особлива подяка - Андрій Путілов. Саме він дуже багато зробив як для духу нескореності нас усіх, наших спортсменів так і для спортивних здобутків легкоатлетичної України, тому саме і з'явився цей спортивний об'єкт, а легка атлетика має можливість розвиватися й далі».

Голова федерації легкої атлетики Криму Андрій Ревуцький на відкритті Чемпіонату зазначив:


«Хочу подякувати Андрію Путілову. В момент коли Україна залишилася абсолютно без спортивних об'єктів на березі моря, на півдні України, а ми сиділи і цю проблематику розповідали йому – він відверто зазначив:
"А хто як не я це зроблю". Вже через рік після цієї розмови з'явився сучасний стадіон і сучасні доріжки і сучасна база. Словами і справами Андрій не розкидається і наш Чемпіонат в Лазурному лише підтверджує цей факт.»

Сам автор проекту олімпійської арени в Лазурному – Андрій Путілов зазначив:


«Моя мрія зробити сонячну Херсонщину в територію миру і здобутків. Спортсмени – це сила, характер і дух нації. Ви і є переможне покоління України. Я певен, що наша територія дасть сили вам, майбутнім Олімпійським чемпіонам чи світовим. Все в ваших руках, талантах і характерах. Вірю в вас, вірю в Україну і вдячний долі, що надихнув мене на цей проект мій товариш, президент федерації легкоатлетів Криму Андрій Ревуцький.
Ми створили цей Олімпійський центр, будуємо нові корпуси по європейським стандартам, щоб ставати сильнішими і давати шанс нашим спортсменам прославляти Україну на всіх світових майданчиках, демонструючи наш національний характер і наші можливості. Стає традицією наш Чемпіонат Криму з легкої атлетики проводити в Лазурному, за 50 км від території анексованого Криму.А географія наших спортсменів розширюється, що лише доводить – Крим – це Україна, а Херсонщина – це центр спортивної та патріотичної звитяги».

А в Лазурному навіть Бог допомагає спортсменам, бо погода просто надихає легкоатлетів на перемоги. То ж Перемог і авторам проекту, і легкоатлетам, і Україні.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину