Pik
Сьогодні, 02 Березня 2021
14.11.2019
938
0

Президії погодила порядок денний ХХХ позачергової сесії обласної ради

Президії погодила порядок денний ХХХ позачергової сесії обласної ради

Сьогодні, 14 листопада, в депутатській кімнаті відбулось засідання Президії Херсонської облради. У формуванні порядку денного ХХХ позачергової сесії обласної ради VІІ скликання взяли участь 17 депутатів. Про це повідомляє прес-служба Херсонської обласної ради.

На розгляд депутатів були запропоновані наступні питання:

  1. Про внесення змін до рішення ХХIІ сесії обласної ради VII скликання від 14 грудня 2018 року № 1075 «Про обласний бюджет Херсонської області на 2019 рік».
  2. Про внесення змін до програми соціально-економічного та культурного розвитку Херсонської області на 2019 рік.
  3. Про надання згоди Департаменту будівництва та розвитку інфраструктури Херсонської обласної державної адміністрації на проведення реконструкції по об’єкту: «Встановлення світлосигнальної системи ВВI-I на аеродромі аеропорту «Херсон».
  1. Про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Херсонської області.

Всі вищезазначені питання були опрацьовані на профільних комісіях, тому депутати, уточнивши лише деякі моменти, погодили їх винесення на позачергову сесію.

Нагадаємо, Владислав Мангер скликає позачергову сесію Херсонської обласної ради на завтра, 15 листопада. Відповідну обіцянку голова облради дав представникам майбутніх ОТГ у ході засідання чергової сесії, що відбулась 18 жовтня. Тоді у депутатів розділилися думки стосовно внесення змін до перспективного плану формування території громад. Після дискусійного обговорення питання не набрало більшості, а його невирішеність загрожувала новоствореним ОТГ не отримати державного фінансування у 2020 році.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину