Pik
Сьогодні, 05 Червеня 2020
01.12.2018
2205
0

Президентські вибори відбуватимуться під подвійним мікроскопом - Гриценко

Президентські вибори відбуватимуться під подвійним мікроскопом - Гриценко

Анатолій Гриценко, лідер партії «Громадянська позиція» переконаний, що наступні президентські вибори відбудуться під подвійним мікроскопом. Він також стверджує - немає жодного зобов’язання перед  олігархами, що обмежувало б його у  реалізації того плану дій,  з яким він йде на вибори. 

Про це Анатолій Гриценко заявив 30 листопада у Херсоні під час прес-конференції у Hubway - Першому в Херсоні креативному просторі, відповідаючи на запитання, хто фінансує його передвиборчу кампанію і який з олігархів стоїть за ним, передає ПІК

«Завдяки змінам у законодавстві ці вибори президентські перші пройдуть під подвійним мікроскопом з точки зору фінансування кандидатів», - відзначив він.

гриценко 2

«Якщо раніше кожен кандидат звітував перед Центральною виборчою комісією, то тепер можливість контролю отримало ще й НАЗК (Національне агентство з питань запобігання корупції – ред.). Тепер, наприклад, ви хочете підтримати мене на виборах, ви хочете перерахувати свої кошти у виборчий фонд кандидата у Президента Гриценка Анатолія, ви не можете зробити це просто так. По-перше, є обмеження, ви не можете більш ніж. По-друге, ви повинні прийти з паспортом і з ідентифікаційним кодом. Тільки тоді у вас приймуть гроші і тільки тоді розпорядник виборчого фонду, мене, як кандидата, прийме ваші гроші. Якщо ви підприємець, юридична особа, то ви, крім того, що я сказав, ще повинні сплатити всі податки державі», - сказав Гриценко.

«Тобто прізвища всіх, коди всіх , хто перерахує гроші на нашу виборчу кампанію чи будь-кого іншого, будуть публічно відомі. Не сховається ніхто. Ви будете бачити абсолютно реалістично, хто кого підтримує», - зазначив він.

«А якщо ви говорите про мене конкретно, то я скажу – я не чекав, поки приймуть такі зміни до законодавства», - підкреслив Гриценко.

гриценко 6

«Ще 9 років тому законодавство не вимагало, але я сам, за власної ініціативи на своєму сайті розміщував прізвища, хто перераховував і тут же показував, куди йшли ці гроші», - зазначив Гриценко.

Він також запевнив – у нього немає зобов’язань перед олігархами, які обмежували б його у реалізації програми з якою він йде на вибори.

«У мене немає жодного зобов’язання ні перед ким, включаючи олігархів – названих і не названих, що обмежувало б мене у реалізації того плану дій з яким я йду на вибори», - заявив Гриценко.

 Читайте також: 

Анатолій Гриценко про крик душі Берези та відставку Генпрокурора

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину