Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2019
28.04.2016
128
0

Президент наголосив на ключових задачах нового очільника Херсонщини

Президент наголосив на ключових задачах нового очільника Херсонщини

Глава держави відзначив, що одним із перших кадрових рішень нового Уряду стало призначення керівника Херсонської ОДА та висловив впевненість, що з новим керівником область зможе ефективно скористатися тими можливостями, які дає децентралізація завдяки новим бюджетним правилам, збільшуючи фінансову спроможність місцевих бюджетів.

Про це  повідомляє офіціний сайт Президента України.

Глава держави також позитивно оцінив молодий вік нового керівника області:

«Я сам в наймолодшому в історії України віці став Президентом. Приємно бачити, як до управління державою поступово приходить абсолютно нове покоління. Я задоволений, що ми створюємо для них такі можливості», - зазначив Петро Порошенко та назвав дуже символічним призначення на посаду в Чистий Четвер.

Президент підкреслив зусилля Андрія Гордєєва по підготовці до підписання угоди про надання кредиту Світового банку в розмірі 1 млрд євро на модернізацію системи меліорації, що сприятиме розвитку аграрної Херсонщини. 

Президент наголосив на головних завданнях нового очільника Херсонщини - створення нових робочих місць, зокрема залучення інвестиції, насамперед в аграрну галузь, допомога підприємствам у пошуку альтернативи і компенсації втрат від економічної агресії і закриття російського ринку для української продукції.

«На сьогоднішній день у нас мають бути чітко визначені декілька пріоритетів - економічне зростання. Війна більше не є виправданням того, що у нас криза в економіці», - зазначив Петро Порошенко. - Економічне зростання, збільшення рівня доходів населення - це завдання, яке стоїть сьогодні перед усією владою»

Водночас, Глава держави зазначив, що через анексію Росією Криму, Херсонська область тимчасово стала прикордонним регіоном, тому охорона кордону та безпека жителів є одним з пріоритетних напрямів спільної діяльності обласної державної адміністрації, військових формувань, правоохоронних органів і громадськості. «Слід і надалі, разом з СБУ і правоохоронними органами, розпеченим залізом випалювати будь-які спроби дестабілізувати ситуацію, засилати сюди розвідувально-диверсійні групи, готувати терористичні акти тощо», - підкреслив Президент.

Крім того, Президент доручив новому голові ОДА активізувати роботу по відбору вмотивованих і патріотичних військовослужбовців-контрактників, повідомляє офіційний сайт Президента України.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину