Pik
Сьогодні, 03 Березня 2021
05.02.2020
905
0

Президент назвав Херсонщину однією з найпривабливіших областей з розвитку туристичної інфраструктури

Президент назвав Херсонщину однією з найпривабливіших областей з розвитку туристичної інфраструктури

Під час українсько-турецького бізнес-форуму, який відбувся у Києві 3 лютого, Президент України Володимир Зеленський зазначив, що потенційно привабливими для обох держав є інвестиції у розвиток туристичної інфраструктури на Херсонщині та Одещині. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.


Володимир Зеленський закликав турецькі компанії вже зараз інвестувати в українську економіку, а також запросив турецький бізнес до участі в концесійних конкурсах у проєктах з осучаснення інфраструктури.

«Одним з наших пріоритетів є масштабна модернізація інфраструктури – дороги, аеропорти і морські порти, запуск річкового транспорту. Уже запущені перші концесійні конкурси морських портів Ольвія і Херсон. Зараз ми готуємо нові конкурси по аеропортам і морським портам, а також проєкти концесійних доріг», - зазначив Президент.

Для довідки: переможцем першого в Україні відкритого концесійного конкурсу Херсонського морського торговельного порту стала компанія ТОВ «Рісоіл-Херсон».
Відповідно до інвестиційних зобов’язань концесіонер інвестує близько 300 млн грн.
Передбачається також висока ставка змінного концесійного платежу, сума якого складе 12 млн грн одноразово та 7% доходу щороку.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину