Pik
Сьогодні, 20 Червеня 2018
31.05.2018
256
0

Президент ХТПП: наші проблеми – це ваша знахідка і можливості

Президент ХТПП: наші проблеми – це ваша знахідка і можливості

Члени китайської делегації, яка сьогодні працює в області, дісталися у Херсон потягом і тому зазнали стресу.

Про це розповіла під час виступу у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гончара, де відкрився 31 травня Україно-Китайський форум економічного співробітництва, президент Херсонської торгово-промислової палати Вікторія Остроумова, передає ПІК

Вона сподівається, що з часом ситуація зміниться, і у Херсон з Києва можна буде дістатися швидкісними потягами, як це є зараз у Китаї.

Після презентації інвестиційних можливостей аеропорту «Херсон», Вікторія Остроумова відзначила: "Наші гості сьогодні, ви бачите, трохи втомлені, тому що вони їхали нашим херсонським потягом. Вони приїхали зранку, не виспались і зазнали божевільного стресу". 

Вона подякувала за те, що вони набрались мужності і цей, незручний для себе,  шлях таки подолали.

«З іншого боку, наші проблеми – це ваша знахідка. І це великі можливості насправді. Тому я сподіваюсь, що наші пропозиції з аеропортом будуть розглянуті і буде з часом залізниця сучасна і ви дістанетесь з Києва у Херсона за півтори години, так, якби ви доїхали у себе. Тому я пропоную придивитися до нашого регіону і ви побачите, що це буде вигідно», - сказала Вікторія Остроумова, звертаючись до потенційних інвесторів. що прибули у складі китайської делегації в область. 

Відзначимо, що, незважаючи на втому, про яку сказала президент ХТПП, члени китайської делегації активно працювали під час форуму - уважно слухали представників бізнесу та громад області, які презентували інвестпроекти, ставили запитання, нотували та робили світлини. 

Як раніше передавав ПІК, китайській делегації презентували інвестпроекти Херсонщини.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
662
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
717
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину